Parafia
Miłosierdzia Bożego
w Lęborku

Ogłoszenia

 

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA X NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

 

 

  1. Obecnie w parafiach lęborskiego dekanatu odbywa się adoracja w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. W naszej parafii na adorację Najświętszego Sakramentu w tej intencji zapraszamy w najbliższy czwartek o godz. 17:00.
  2. Z racji trzynastego dnia miesiąca czwartkową adorację połączymy nabożeństwem ku czci Matki Bożej Fatimskiej.
  3. Uczniów klas ósmych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie w czwartek o godz. 19:00.  
  4. Bardzo dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj podczas kolekty inwestycyjnej przeznaczonej na spłatę naszego remontowego zadłużenia. Bóg zapłać.
  5. Uczestnikom pielgrzymki na Podlasie przypominamy, że wyjeżdżamy zgodnie z planem, jutro o godz. 5:30. Piętnaście minut wcześniej zbieramy się na placu przy kościele.
  6. W niedzielę 23 czerwca – w Dzień Ojca - odbędzie się w Lęborku Marsz dla Życia i Rodziny. Wydarzenie rozpocznie Msza św. w Sanktuarium św. Jakuba o godz. 10:00; początek marszu o godz. 11:00 na Placu Pokoju; zakończenie na boisku przy SP nr 3, gdzie odbędzie się Piknik Rodzinny. Organizatorzy serdecznie zapraszają.
  7. Duszpasterstwo osób żyjących w związkach niesakramentalnych zaprasza na rekolekcje w terminie od 29 czerwca do 5 lipca br. w Centrum Edukacyjno – Formacyjnym w Koszalinie Szczegółowe informacje zawiera plakat na tablicy ogłoszeń.